Phoenix poražen od Denvera, Teletović postigao tri poena

Autor/ica 24.12.2015. u 11:53

Nuggetsi su prikazali odličnu igru u prvoj četvrtini koju su riješili sa 12 poena prednosti, bilo je 33:21. U drugoj četvrtini su bolji bili Sunsi postigavši 29 poena, šest više od Nuggetsa. Ipak, Denver je nakon prvog poluvremena vodio rezultatom 56:50.

Košarkaši Denvera su u drugom poluvremenu čuvali prednost. U trećoj četvrtini su postigli 23 poena, jedan više od Phoenixa. Tako je bilo i u posljednjem periodu igre u kojem su ubacili 25, a Sunsi 24 poena. Na kraju je Denver slavio pobjedu rezultatom 104:96.

Bh. košarkaš Mirza Teletović je postigao jednu trojku, a odigrao je gotovo 10 minuta. Jusuf Nurkić nije igrao za Nuggetse jer se još uvijek priprema nakon oporavka od operacije koljena.

Najefikasniji u redovima Denvera bio je Randy Foye sa 31 poenom, dok je kod Phoenixa 21 poen postigao Brandon Knight.