Teletović nakon poraza od Orlanda: Mrzim kad me lažu

Autor/ica 4.11.2013. u 08:11

Brooklyn Netsi poraženi su sinoć u Amway Centru na Floridi od domaće ekipe Orlando Magica rezultatom 107:86.

Nakon prve četvrtine, koja je završena 22:22, Orlando je, predvođen Nicholsonom i Vučevićem (po 19 poena), potpuno razmontirao gostujuću ekipu koja, osim Paula Piercea (16) i Brooka Lopeza (21), nije imala raspoloženog igrača.

Njih dvojica su ujedno jedini igrači u ekipi bh. reprezentativca Mirze Teletovića koji su imali dvocifren učinak.

Kapiten bh. košarkaške reprezentacije napokon je dobio priliku u trećoj zvaničnoj utakmici Netsa u ovoj NBA sezoni, nakon što ga prethodne dvije trener Jason Kidd nije uvodio u igru. U skoro sedam minuta, koliko je proveo na parketu Amway Centra, Teletović je ubacio dva poena, imao dvije asistencije i jedan skok.

Nedugo nakon završetka utakmice, on se oglasio na Twitteru napisavši “Mrzim kad me lažu”, tvit koji se vjerovatno odnosio na obećanje da će ove sezone u odnosu na prošlu imati veću ulogu u timu.

Naredno kolo Teletović i ekipa u svom Barclays Centru dočekuju Utah Jazz, u noći sa petog na šesti novembra.