Teletović postigao 11 poena u porazu Netsa od Cavaliersa

Autor/ica 9.12.2014. u 10:28

Brooklyn Netsi su doživjeli poraz od Cleveland Cavaliersa rezultatom 88:110, a bh. reprezentativac Mirza Teletović je za Netse postigao 11 poena.

Netsi su dobro otvorili utakmicu i prvu trećinu dobili rezultatom 25:22. Ipak, druga trećina pripala je Cavaliersima koji su ubacili 28, a Netsi 24 poena, pa je na poluvremenu bilo 50:49 za Cleveland.

Dominaciju su Cavaliersi pokazali u trećoj četvrtini ubacivši 35 poena, dok su Netsi postigli 18. Treći period igre završen je rezultaom 85:67 za Cavalierse.

Posljednja četvrtina je također pripala Cavaliersima koji su ubacili 25, a Netsi 21 poen, tako da je konačan rezultat utakmice bio 110:88 za Cleveland.

Bh. reprezentativac Mirza Teletović odigrao je nešto više od 22 minute, upisao je 11 poena, jedan ofanzivni i tri defanzivna skoka.

Cavalierse je do pobjede predvodio Dion Waiters sa 26 poena, dok je najbolji u redovima Netsa bio Kevin Garnett sa 14 poena.

Utakmicu su posmatrali i princ William i njegova supruga Kate.