Teletović ubacio osam poena u pobjedi Brooklyn Netsa

Autor/ica 4.11.2014. u 10:31

Brooklyn Netsi su u svom Barclays Centeru savladali Oklahoma Thunder City sa 116:85.

Netsi su protiv oslabljenih gostiju tijekom cijele utakmice imali veliku prednost. U prvoj dionici Oklahoma je i uspijevala donekle parirati (32:19).

U drugoj četvrtini Netsi odlaze na 20+, a na poluvrijeme se otišlo kod rezultata 59:40. Thunder City bi smogao snage da se primakne na 14-15 koševa zaostatka, a onda bi se sjajna domaća momčad ponovo vratila na preko 20 razlike.

Netsi su imali plus 23 na kraju treće (85:62), a u zadnjoj četvrtini igrala je druga petorka. Završeno je rezultatom 97:72.

Oklahoma je igrala bez glavnih zvijezda, Kevina Duranta i Rusella Westbrooka, dok je malo igrao sinoć i Serge Ibaka, a u rosteru su gosti imali svega osam igrača. U timu Brooklyna vratio se centar Brook Lopez, koji je odmah ubacio 18 poena uz šest skokova i nekoliko atraktivnih zakucavanja. Najefikasniji na meču bio je gostujući igrač Reggie Jackson sa 23 poena.

Pored Lopeza, u domaćoj ekipi je 18 ubacio i Alan Anderson, dok je Deron Williams ubacio 17 poena. Naš Mirza Teletović je odigrao pristojnu utakmicu, ubacivši osam poena uz tri skoka dvije asistencije i jednu ukradenu loptu.

Brooklyn Nets – Oklahoma City Thunder 116:85 (Lopez 18p, Anderson 18p, Williams 17p/  Jackson 23p, Telfair 16p, Jones 16p)