Težak poraz Cibone protiv Partizana

Autor/ica 6.11.2011. u 19:24

Težak poraz  Cibone  protiv  Partizana

Košarkaši Cibone teško su poraženi u utakmici 6. kola regionalne ABA lige. U Beogradu je Partizan pobijedio 91-67, čime je beogradska momčad došla do pete pobjede, a Cibona upisala drugi poraz.

Samo nakon prve četvrtine je zagrebačka momčad imala prihvatljivi priključak sa suparnikom. Zaostajali su nakon deset minuta šest poena (16-10), ali sve nakon toga je prošlo u dominaciji Beograđana. Na poluvremenu je već bilo +17 za Partizan (43-26), a naknadno se razlika još povećavala.

Brian Chase je sa 16 poena bio najbolji strijelac Cibone, dok su još dvoznamenkasti broj poena ubacili Barbour (11), te Rozić i Lalić (po 11), s tim da je Rozić imao i sedam skokova, te dvije asistencije.

Najnemilosrdniji pri punjenju Cibonina koša su bili Andušić sa 14 i Raduljica sa 12 poena.