Studenti i političari suglasni: Zločini su trajne vrijednosti našeg društva

tačno.net
Autor/ica 29.8.2013. u 11:14

Studenti i političari suglasni: Zločini su trajne vrijednosti našeg društva

“Trajne vrijednosti Herceg-Bosne trebaju biti ugrađene ne samo u hrvatsko pravo u BiH, nego u ravnopravnost naroda i europsku budućnost BiH”, predsjednik HDZ-a 1990 Martin Raguž.

“Pozivam sve studente našeg univerziteta, i sve studente Univerziteta u Banjoj Luci da dođu na doček Momčila Krajišnika. Unija studenata RS i mislim svi studenti su zahvalni Krajišniku jer je osnovao Univerzitet „na kojem smo mi danas“ i sada ga gradimo i on je svakog dana sve bolji i bolji, a znamo koliko je to tada bilo teško, tim ljudima u ratnim okolnostima”, predsjednik Unije studenata u entitetu Republika Srpska (RS) Predrag Govedarica.

Bez komentara!

 

tačno.net
Autor/ica 29.8.2013. u 11:14