Barca uz sudačku pomoć slomila Real Sociedad, koji si je zabio nevjerojatan autogol!

Autor/ica 6.2.2014. u 08:27

Barcelona je u prvoj utakmici polufinala Kupa kralja slavila protiv Real Sociedada s 2:0. Gosti iz San Sebastiana dugo će pamtiti ovaj poraz na Camp Nou. Ne samo što ih je glavni sudac utakmice oštetio za čisti jedanaesterac, nego su si zabili nevjerojatan autogol.

Real Sociedad se odlično držao do 43. minute, koja je na neki način bila i prekretnica okršaja. Naime, Carlos Vela istrčao je kontru, a u kaznenom prostoru srušio ga je Javier Mascherano. Umjesto da pokaže na bijelu točku, sudac je pustio da se igra dalje, a minutu nakon te sporne situacije Barca je povela preko Busquetsa.

Tu nije bio kraj gostujućim mukama. Inigo Martinez je pretjerao s prigovorima i Sociedad je ostao s igračem manje na samom kraju prvog poluvremena.

U 60. minuti Sanchez je izbio sam pred golmana, ali njegov pokušaj odbio se od stative do Gorke, koji je htio ispucati loptu, ali je pogodio svog golmana Zubikaraija i lopta je na kraju završila u mreži.