Barcelona se spotaknula kod Malage, Messi dobio batine

Autor/ica 25.9.2014. u 09:59

BARCELONA je kod Malage izvukla 0:0 u petom kolu španjolskog prvenstva. Razočaravajuć je bio rezultat, ali uzbuđenja na utakmici nije nedostajalo.

Domaćin je nošen glasnom podrškom s tribina pružio snažan otpor, ravnopravno se nosio i zamalo srušio prvog kandidata za naslov prvaka. Katalonci cijelu utakmicu nisu pogodili okvir gola, iako su uputili desetak udaraca i imali loptu u posjedu više od 70 posto vremena.

Zaiskrilo je u 82. minuti kada je brazilski branič Malage Wellington zgrabio Messija za lice i odgurnuo, a Argentinac pao na tlo dva metra od gola.

Uz burne prosvjede igrača i navijača, sudac je podijelio dva žuta kartona, ostavio agresivnog Brazilca u igri i pokazao da se igra dalje.

U sudačkoj nadoknadi Malaga je mogla i do pobjede, ali Bravo je spasio goste.

Ivan Rakitić igrao je cijelu utakmicu.

Atletico bez Mandže do pobjede kod Almerije

I bez ozlijeđenoga Marija Mandžukića španjolski prvak Atletico Madrid slavio je na gostovanju kod Almerije s 1:0.

Jedini pogodak zabio je branič Miranda u 60. minuti, a s tim pogotkom je Atletico skočio na drugo mjesto ljestvice.

U ostalim susretima novi prvoligaš Eibar i Villareal su remizirali (1:1), dok je Rayo kod kuće slavio protiv Athletic Bilbaoa s 2:1 pogotkom Lea Baptiste minutu prije kraja.