Bullsi pregazili Netse, loša partija Teletovića

Autor/ica 1.12.2014. u 11:25

Košarkaši Brooklyn Netsa poraženi su večeras u svom Barclays Centru od Chicago Bullsa rezultatom 102:84  uz skromnu partiju Mirze Teletovića.

Samo na otvaranju utakmice Netsi su imali prednost, dok je ostatak potpuno pripao gostima iz Illinoisa.

Jimmy Butler je igrao sjajno u prvoj dionici što je Bullse odvelo do tri poena prednosti nakon 12 minuta igre (25:22), da bi gosti iz Chicaga do poluvremena prednost povećali na pet razlike (47:42).

Nastavak susreta je potpuno pripao Bullsima. Dominirali su u svim segmentima igre, Pau Gasol je bio nezaustavljiv po Netse koji su na kraju morali da priznaju poraz u ovom susretu.

Mirza Teletović je za 17 minuta ubacio četiri poena uz tri skoka, Bogdanović je bio najefikasniji sa 13, dok je kod Bullsa Jimmy Butler ubacio 26, a Pau Gasol 25 poena.