Dinamo remizirao sa Električarima iz Eindhovena

Autor/ica 25.10.2013. u 07:21

Svoje duele u okviru trećeg kola Evropske lige večeras su igrali i klubovi u grupi B.

Zagrebački Dinamo dočekao je na svom terenu Električare iz Eindhovena. Mnogo bolji protivnik u prvih 45 minuta susreta bio je zagrebački Dinamo. Gosti nisu uputili nijedan udarac prema golu Dinama, ali su nakon prvih 45 minuta mreže mirovale.

Bolji je protivnik bio Dinamo i u nastavku susreta, ali put do gola Električara ekipa sa Maksimira nije pronašla. Ostalo je nakon 90 minuta Dinamo – PSV 0:0.

Černomorec je ugostio bugarski Ludogorec. Nešto opasniji u prvom poluvremenu bili su domaći, ali put do gola Bugara nisu pronašli, a onda je u posljednjim ternucima prvog dijela mrežu domaćina zatresao Zlatinski.

Gosti iz Bugarske do kraja susreta su zadržali prednost i upisali novu vrijednu pobjedu.

Chornomorets 0-1 PFC Ludogorets (Goal Hristo… by all-goals