Džeko sa klupe gledao kako Negredo i Aguero pune mrežu CSKA

Autor/ica 6.11.2013. u 08:25

Ljepotica večeri odigrana je u torinu gdje su Juventus i Real Madrid postigli četiri gola, ali pobjednika na kraju nije bilo.

Završilo je 2:2, a u vodstvo su došli domaći preko Vidala koji je pogodio “sa kreča” u 42. minuti meča.

Drugo poluvrijeme donijelo je i preokret “Kraljeva”. Prvo je pogodio Ronaldo nakon greške odbrane Juventusa u 52., da bi Gareth Bale osam minuta kasnije doveo Real u vodstvo.

Ipak, Llorente je samo pet minuta kasnije donio izjednačenje Juventusu postavivši konačni rezultat 2:2

U drugoj utakmici grupe B, Copenhagen je šokirao Galatasaray na svom terenu te ranim golom Braatena u 6. minuti došao do vrijedna tri boda.

U dvije utakmice grupe A koje su odigrali Sociedad i Manchester United, odnosno Šahtjor i Bayer Leverkusen, nije pao ni jedan gol.

Kapiten bh. reprezentacije Emir Spahić odigrao je svih 90. minuta za “Apotekare”.

PSG nije uspio savladati Anderlecht na Parku prinčeva odigravši tek 1:1. Gol za “Svece” iz Pariza bio ej Ibrahimović, dok je Belgijance doveo u vodstvo Demy de Zeeuw.

Olympiakos je golom Manolasa savladao Benficu u Pireju sa 1:0.

Manchester City je sa 5:2, uz hat-trick Alvara Negreda, te s dva gola Aguera, savladao a svom terenu CSKA iz Moskve. Reprezentativci BiH, Edin Džeko i Elvir Rahimić meč su odgledali sa klupe.

Bayern je na kostovanju kod Viktorije iz Plzena golom Mandžukića osvojio sva tri boda.