Hoffenheim razbio Minhen 1860, Salihović strijelac

Autor/ica 16.1.2014. u 16:36

Hoffenheim našeg Sejada Salihovića danas je u sklopu priprema za nastavak sezone odigrao prijateljski susret sa Minhenom 1860. Hoffenheim je slavio 3:0.

Prvih 45 minuta susreta nije donijelo mnogo uzbuđenja, a samim tim i mreže su mirovale. Naš reprezentativac Sejad Salihović nije bio u sastavu od prvog minuta.

Salihović je dobio priliku u drugom poluvremenu, a i Hoffenheim je proradio u drugih 45 minuta susreta. Nakon 22 minute igre u drugom poluvremenu Hoffenheim je poveo, a strijelac je bio Salihović sa bijele tačke.

Samo pet minuta kasnije 2:0 za Hoffenheim, strijelac je ovaj put, Sven Schipplock. Hoffenheim je konačan rezultat postavio u 80. minuti utakmice, a strijelac je bio Kenan Karaman.