Ibričić ušao u 77. minuti, pa zabio dva gola za Erciyesspor

Autor/ica 2.3.2014. u 14:36

Erciyesspor je u derbiju začelja, kao gost, savladao Kayserispor sa 4:0 uz dva pogotka Senijada Ibričića…

Povremeni reprezentativac naše zemlje je u igru ušao u 77. minuti, a samo četiri minute kasnije postigao je treći pogodak na susretu, da bi u 86. minuti postavio konačnih 2:0.

Prethodno je zamijenio Edinha, Portugalca koji je postigao prva dva gola za goste. S ovom pobjedom Erciyesspor i dalje sanja ostanak, te ima 22 boda i nalazi se na 16. mjestu. Kayserispor ostaje zakovan za dno sa samo 16 bodova. Između ta dva tima smješten je Rizespor sa 21 bodom.

Naš reprezentativac Ognjen Vranješ igrao je 90 minuta u gostujućoj pobjedi Elazigspora nad Sivassporom (3:1). Yilmaz je postigao dva, a Ozkan jedan gol za goste. Za Sivasspor jedini strijelac bio je Eser u 33. minuti.