Juve potopio Udinese, Pogba sa distance terorisao goste

Stefa
Autor/ica 19.1.2013. u 22:44

Juventus je u 21. kolu Serie A ispratio Udinese sa četiri pogotka u mreži, te slavio sa visokih 4:o.
Ekipa koja je u Torino stigla kao osmoplasirana, pružala je odličan otpor skoro cijelo prvo poluvrijeme, a onda je u 41. minutu sijevnula bomba mladog Paula Pogbe, koji je najavio težak poraz gostiju.
Drugo poluvrijeme je nastavilo u sličnom tempu, a na drugi gol se čekalo sve do 66. minuta, kada je bivši Fergusonov buntovnik po drugi put sa velike udaljenosti matirao golmana Udinesea.
Šokirani gosti su samo šest minuta kasnije primii i treći pogodak, a strijelac je ovoga puta bio Mirko Vučinič.
Da se Stara dama nije zadovoljila sa visokih 3:0, pokazao je Alessandro Matri, koji u 80. miutu postiže i četvrti gol za Juventus, te postavlja konačnih 4:0.