KOJI POVRATAK KRALJA: HENRY SVOJIM POGOTKOM ODVEO ARSENAL U 4. KOLO FA KUPA

Autor/ica 9.1.2012. u 22:43

KOJI POVRATAK KRALJA: HENRY  SVOJIM POGOTKOM ODVEO ARSENAL U 4. KOLO FA KUPA

Povratak Thierryja Henryja u dres Topnika nije mogao bolje proći, jer je Francuz svojim pogotkom odveo Arsenal u četvrto kolo FA kupa.

Arsenal je na Emiratesu ugostio momčad Leedsa u okviru trećeg kola FA kupa, a konačan rezultat glasio je 1:0 u korist domaćih. Prvo poluvrijeme nije donijelo spektakularnu igru, a svi su očekivali ulazak Thierryja Henryja u igru.

To se dogodilo tek u 68. minuti, a tada je Francuz dobio velike ovacije i u tom trenutku se moglo naslutiti da će ova noć donijeti nešto pozitivno za navijače Arsenala.

U 78. minuti Alex Song lijepo upošljava Henryja, koji iskosa sa lijeve strane rutinski pogađa u svom stilu. Do kraja susreta viđena je još jedna velika šansa, ali Wojciech Szczesny sjajnom intervencijom spašava Topnike.

Henry nije mogao naći ljepši način da obilježi svoj povratak na Emirates. Ovim golom donio je Arsenalu plasman u četvrto kolo FA kupa, gdje će ih čekati momčad Aston Ville.