Netsi poraženi, Teletović postigao osam poena

Autor/ica 12.1.2014. u 10:43

Nakon pet uzastopnih trijumfa košarkaši Brooklnyn Netsa su doživjeli 22 ovosezonski poraz, savladali su ih Toronto Raptorsi rezultatom 96:80.

Ključan period igre je bila posljednja četvrtina koji su Raptorsi dobili sa 28:16, u preostale tri dionice
igrala se poprilično izjednačena košarka. Toronto je do pobjede vodio DeMar DeRozan sa 26 poena. U redovima poraženih najefikasniji je bio Paul Pearce sa 15 poena.

Za 22 minute provedene na parketu Air Canada Centra Mirza Teletović je postigao osam poena, te je imao pet  skokova uz po jedan blok i asistenciju.

Zahvaljujući 33 poena Kevina Duranta Oklahoma City Thundersi su nanijeli težak poraz Milvwaukee Bucksima rezultatom 110:107. Portlant Trail Blazers su stigli do nove pobjede nad Boston Celticsima 112:104. Ček sedam košarkaša drugoplasirane ekipe Zapada je imalo dvocifren učinak, a najuspješniji je bio LaMarcus Aldridge sa 21 poenom.