Nurkić postigao 18 poena u pobjedi Nuggetsa, Teletović tri u trijumfu Bucksa

Autor/ica 4.11.2016. u 10:30

Denver Nuggetsi su savladali Minnesota Timberwolvese rezultatom 102:99, a Nurkić je za pobjedničku ekipu odigrao 27 minuta i postigao 18 poena. Upisao je pet skokova, jednu asistenciju, dvije blokade i dvije ukradene lopte. Bh. reprezentativac je postigao samo poen manje od Danila Gallinarija i Wilsona Chandlera koji su ubacili po 19 poena.

Dobra noć Karl-Anthonyja Townsa i Andrewa Wigginsa nije pomogla Timberwolvesima da izbjegnu poraz. Towns je utakmicu završio s 32 poena, dok je Wiggins postigao 25 poena.

Pobjedu je slavio i Teletović, koji je u trijumfu Milwaukeeja nad Indianom rezultatom 125:107 odigrao 15 minuta te je postigao tri poena za Buckse, koje su do pobjede predvodili Jabari Parker i Giannis Antetokounmpo sa po 27 postignutih poena.