Odlična utakmica Jusufa Nurkića i pobjeda Nuggetsa

Autor/ica 6.1.2015. u 11:12

Nuggetsi nastavlju sa dobrim partijama, a sinoć su bili bolji od Minnesota Timberwolvesa. Utakmica je riješena već u prvom poluvremenu, a odličnu utakmicu odigrao je bh. centar Jusuf Nurkić.

Nuggetsi su dobili prvu dionicu s velikom razlikom. Bili su jako efikasni i razigrani u napadu, a i u obrani je sve funkcioniralo kako treba. Nakon prvih dvadeset i četiri minute igre, na semaforu je stajalo 62 : 41 za goste.

Nurkić je bio jedan od najboljih igrača svoje ekipe, a opet je imao jako veliku +/- statistiku, čak +17. Mladi centar je na parketu proveo 22 minute, a za to vrijeme je upisao 14 koševa, 6 skokova i 4 blokade.

Drugo poluvrijeme je bilo bolje za Timberwolvese. Oni su dobili obje četvrtine, ali s premalom razlikom da bi rezultat preokrenuli u potpunosti.

Najbolji u njihovim redovima je bio Dieng koji je ubacio 22 poena uz 12 skokova.