Odlični Đedović nedovoljan za Bavarce

Autor/ica 22.11.2013. u 08:32

U okviruc C grupe košarkaške Eurolige, minhenski Bayern je poražen na svom terenu od poljske ekipe Stelmet Zielona Gora rezultatom 71:78.

Prvo poluvrijeme je donijelo dosta izjednačenu igru o čemu svjedoči i rezultat nakon prvih 20 minuta igre 35:31 u korist Bavarca, za vrijeme koje je naš Nihad Đedović postigao osam poena.

Treće četvrtina donijela je neočekivani raspad u igri Bayerna pa je Stelmet Zielona Gora sa čak 32:17 dobila taj period i u posljednju dionicu je ušla sa velikom prednošću.

Na kraju Bayern nije ima snage da se vrati u utakmicu i doživio je iznenađujući poraz koji komplikuje njihovu situaciju u grupi. Đedović je bio najbolji igrač u redovima Bavaraca sa 17 poena i tri asistencije, ali to nije bilo dovoljno Nijemcima da izbjegnu poraz.

Kod pobjedničke ekipe, Dragičević je odigrao sjajnu rolu sa 19 poena i deset skokova.