Pogledajte sve poene Mirze Teletovića protiv Raptorsa

Autor/ica 23.4.2014. u 08:34

Košarkaši Brooklyn Netsa poraženi su u drugom susretu prvog kola doigravanja u gostima kod Toronta. Raptorsi su na kraju slavili u Air Canada Centru sa 100:95 (21:19, 24:20, 19:27 i 36:29).

Susret je bio poprilično izjednačen, a odluka o pobjedniku pala je tek u finišu. Bolji i snalažljiviji bili su domaćini te su tako u seriji izjednačili na 1:1.

Naš najbolji košarkaš Mirza Teletović dobio je značajniju minutažu, te je veoma dobro iskoristio. Na terenu je proveo 22 minute i 50 sekundi, te je za to vrijeme postigao 14 poena (2/5 za dva, 3/6 za tri, 1/2 slobodna bacanja). Uz to je zabilježio i jedan napadački skok.

Podsjećamo, u prvom duelu ovih ekipa kapiten reprezentacije BiH ubacio je samo dva poena.