Rukometni Zmajevi protiv Švedske žele napraviti čudo i otići na SP

Autor/ica 15.6.2016. u 11:06

Rukomenta reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je u prvom meču baraža za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2017. godine od selekcije Švedske.

Rukometaši Švedske u Vaxjou upisali su pobjedu nad bh. selekcijom rezultatom 27:19.

Selektor Dragan Marković nije bio zadovoljan susretom u Švedskoj, te je istakao kako je zadovoljan samo igrom Nikole Prcea.

Trebali smo igrati duže napade. Da smo to uradili, rezultat bi sigurno bio drugačiji. Ako u prvom poluvremenu u Skenderiji povedemo četiri ili pet golova razlike, bićemo u igri“, rekao je selektor naše selekcije, Dragan Marković.

Revanš susret će se odigrati u sarajevskoj dvorani Mirza Delibašič, 15.6. (srijeda), sa početkom od 20 sati i 15 minuta, uz direktan prenos na BHT1.