Samo su Aguero, Suarez i Sturridge ispred Džeke

Autor/ica 26.3.2014. u 13:00

Manchester City je sinoć na Old Traffordu savladao gradskog rivala Manchester United rezultatom 3:0.

Dva gola u trijumfu Građana postigao je naš reprezentativac Edin Džeko. Džeki je trebalo svega 43 sekunde da postigne prvi pogodak na susretu. Tako je naš reprezentativac dospio na četvrto mjesto najubojitijih strijelaca Premiershipa u ovoj sezoni.

Ispred našeg reprezentativca je njegov klupski kolega, Sergio Aguero koji postiže jedan pogodak svakih 79 minuta. Na drugom mjestu nalazi se Luis Suarez sa jednim golom svakih 80 minuta, dok je trećeplasirani Daniel Sturridge sa jednim golom svake 92 minute.

Naš reprezentativac dijeli četvrto mjesto sa Van Persiejem. Njih dvojica postižu jedan gol svake 133 minute, ali je Holanđanin dva gola postigao sa bijele tačke.