Šesti uzastopni poraz Netsa, Teletoviću mizerna minutaža

Stefa
Autor/ica 13.1.2015. u 11:09

Protekle noći u NBA ligi odigrane su četiri utakmice, a na parket je izašao i naš Mirza Teletović, ali nije se naigrao u porazu Brooklyn Netsa, koji su poraženi protiv Houston Rocketsa.

Brooklyn je u veoma lošoj formi i upisao je šesti uzastopni poraz. U prvoj četvrtini viđen je veliki broj koševa, a na kraju je Houston imao prednost od devet poena (28:37). Do kraja drugog perioda Netsi su uspjeli smanjiti zaostatak samo za jedan poen.

U trećoj dionici Rocketsi su ponovo bolje zaigrali i stekli prednost od 16 poena, koju su su do kraja rutinski čuvali, te slavili sa 99:113. Harden je vodio Houston do pobjede sa 30 poena, tri skoka i šest asistencija.

Teletović je odigrao samo devet minuta, te je iz dva pokušaja iz igre ubacio dva poena, te dodao dva skoka i jednu blokadu. Najefikasniji u redovima Netsa bio je Plumlee sa 24 poena i deset skokova.