Sevilla ide dalje i pored poraza, Stevanović debitovao

Autor/ica 10.1.2013. u 08:38

Nogometaši Seville poraženi su u uzvratnoj utakmici osmine finala Kupa Kralja, no svejedno su prošli dalje zbog 5:0 pobjede prvom duelu.
No, ono što je nama puno zanimljivije i važnije jeste da je bh. reprezentativac Miroslav Stevanović upisao debi za Andalužane. Iako je Sevilla igrala sa drugom postavom, Stevanović je na poluvremenu ušao u igru.
Sevilla je povela u 22. minuti kada je Manu zabio. U nastavku su gosti okrenuli preko Brandona (52. minuta) i Alfara (56).
Stevanović je odigrao odličnu partiju na poziciji desnog krilnog igrača. Imao je nekoliko dobrih ubačaja. Obzirom da mu je ovo prvi nastup za novi klub, u koji je tek nedavno stigao iz Vojvodine, možemo biti zadovoljni.
Kapiten naše reprezentacije Emir Spahić ostao je na klupi i nije ulazio u igru. Dakako, odmarao se kao i većina prvotimaca Seville za prventsvenu utakmicu.