Autor/ica 3.11.2013. u 09:36

Ovo je četvrti Juventusov uspjeh u gostima ove sezone, a tri pobjede su upisane uz istovjetnih 1-0. Prije Parme Juventus je minimalno slavio kod Sampdorije i Torina

U derbiju 11. kola Talijanske lige Fiorentina je slavila u gostima kod Milana s 2-0, dok su pobjede ostvarili Juventus i Napoli. Milan je razočarao svoje navijače porazio od Fiorentine, koja je povela sretnim zgoditkom Juana Vargasa u 27. minuti, a na 2-0 je povećao Borja Valero u 73. minuti. Ante Rebić je ostao na klupi kluba iz Firence.

Napoli je kod kuće slavio protiv Catanije s 2-1. Domaćini su postigli dva brza zgoditka preko Josea Callejona (15) i Mareka Hamšika (20), a za goste je smanjio Lucas Castro (25). Kod Napolija je na klupi bio Josip Radošević.

1-0 by www4444

U prvoj utakmici kola Juventus je slavio kod Parme s 1-0, a pobjednički zgoditak zabio je Paul Pogba u 77. minuti.

Na ljestvici s maksimalnim učinkom vodi Roma, koja u nedjelju igra s Torinom, dok Napoli i Juventus imaju po dva boda manje. Milan je tek 10. s 18 bodova manje od Rome.